• „NZOZ POŁUDNIOWA” NAJLEPSZĄ PRZYCHODNIĄ W WOJEWÓDZTWIE ŚWIĘTOKRZYSKIM !!!

  W dniu 21.02.2014r. na uroczystej gali w Hotelu kongresowym w Kielcach przyznano  tytuły  Lekarza
  i Przychodni 2013 roku. Organizatorem  plebiscytu było „Echo Dnia” i oddział wojewódzki  Narodowego Funduszu Zdrowia, a  patronami  honorowymi wojewoda świętokrzyski i marszałek województwa świętokrzyskiego.

  Głosami pacjentów i kapituły NZOZ „ Południowa” uznany został za najlepszą  przychodnię w naszym województwie w 2013 roku.

  Nasza przychodnia po raz drugi zdobyła także tytuł najlepszej przychodni w powiecie koneckim. Nagrody wręczała wiceminister obrony narodowej Beata Oczkowicz i starosta powiatu koneckiego Bogdan Soboń. Na tej samej gali uhonorowany został również nasz kolega dr n.med. Jacek Wijata, który zdobył III miejsce w kategorii „Lekarz roku w powiecie koneckim”, a także znalazł się na V pozycji  w „Złotej 10 najlepszych lekarzy województwa świętokrzyskiego”. W tym samym plebiscycie dzięki głosom pacjentów wysokie miejsca zajęli nasi koledzy: lek. med. Anna Janduła-Wdowicz, lek. med. Przemysław Godzisz i lek. med. Jarosław Chmielnicki.

  Ten wspaniały sukces jest wynikiem ciężkiej i zbiorowej pracy wszystkich pracowników NZOZ „Południowa”. Stanowi on zachętę i zobowiązanie do dalszego doskonalenia w działaniach medycznych i prozdrowotnych na rzecz naszych pacjentów.

  Za wszystkie oddane na nas głosy,  wyrazy uznania i wsparcie serdecznie dziękujemy!

  Leave a reply →